Plan lekcji

 

Klasa 1a PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna szachy ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 religia ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
10:40 - 11:25 ed. wczesnoszkolna wf informatyka ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11:35 - 12:20 angielski angielski angielski angielski angielski
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 ed. międzykulturowa (1x/mc) robotyka English with native speaker basen retoryka
14:15 - 15:00 ed. ekonomiczna (1x/mc) robotyka grafika komputerowa (1x/mc) basen godzina wychowawcza
15:00 - 18:30 świetlica/grupa teatralna
Klasa 2A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 angielski ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna angielski
9:40 - 10:25 ed. wczesnoszkolna English with native speaker wf angielski ed. wczesnoszkolna
10:40 - 11:25 ed. wczesnoszkolna angielski religia ed. wczesnoszkolna basen
11:35 - 12:20 ed. wczesnoszkolna informatyka ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna basen
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 godzina wychowawcza taniec robotyka ed. wczesnoszkolna programowanie
14:15 - 15:00 retoryka ed. ekonomiczna (1x/mc) robotyka szachy ed. międzykulturowa (1x/mc)
15:00 - 18:30 świetlica/koło matematyczne, zespół wokalny, grupa teatralna

 

Klasa 2B PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna angielski
8:50 - 9:35 wf angielski ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 angielski ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna ed. wczenoszkolna religia
10:40 - 11:25 ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna basen ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
11:35 - 12:20 informatyka English with native speaker basen ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 retoryka taniec szachy robotyka ed. wczesnoszkolna
14:15 - 15:00 godzina wychowawcza ed. międzykulturowa ed. ekonomiczna (1x/mc) robotyka programowanie
15:00 - 18:30 świetlica/koło matematyczne, grupa teatralna,  zespół wokalny

 

Klasa 3A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna
8:50 - 9:35 informatyka ed. wczesnoszkolna religia ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna
9:40 - 10:25 wf ed. wczesnoszkolna angielski ed. wczesnoszkolna basen
10:40 - 11:25 angielski English with native speaker ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna basen
11:35 - 12:20 ed. wczesnoszkolna religia ed. wczesnoszkolna ed. wczesnoszkolna angielski
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 programowanie taniec robotyka/szachy ed. wczesnoszkolna ed. ekonomiczna (1x/mc)
14:15 - 15:00 angielski ed. międzykulturowa (1x/mc) robotyka/szachy ed. wczesnoszkolna retoryka
15:00 - 18:30 świetlica/koło matematyczne, koło dziennikarskie, grupa teatralna, zespół wokalny
Klasa 4A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
7:00 - 8:00 zajęcia wychowawczo - opiekuńcze
8:00 - 8:45 angielski matematyka technika plastyka matematyka
8:50 - 9:35 matematyka wf matematyka informatyka historia
9:40 - 10:25 English with native speaker wf religia English with native speaker angielski
10:40 - 11:25 polski polski polski matematyka polski
11:35 - 12:20 muzyka angielski angielski polski godzina wychowawcza
12:30 - 13:00 lunch
13:15 - 14:00 przyroda robotyka ed. międzykulturowa wf basen
14:15 - 15:00 przyroda robotyka/taniec szachy wf ed. ekonomiczna (1x/mc)
15:00 - 18:30 świetlica/koło matematyczne, koło dziennikarskie, grupa teatralna, zespół wokalny, Klub Młodego Odkrywcy

Stypendyści

2017/2018
klasa V: Wiktoria, Igor, Mateusz

klasa IV: Szymon, stypendium naukowe burmistrza Orzesza