Planetarium, listopad 2016

Naszą szkołę kolejny raz odwiedziło planetarium. W specjalnym namiocie uczniowie mogli przyjrzeć się Słońcu, słuchać, jakie planety należą do Układu Słonecznego, i czym charakteryzuje się każda z nich. Niektórym udało się nawet złapać gwiazdkę czy pospacerować po Księżycu! ;) Panowie z Przenośne Planetarium Planet Expres starali się przemycić jak najwięcej cennych informacji i w ciekawy sposób tłumaczyć uczniom naszej szkoły te kosmicznie trudne zagadnienia.

 

Kontakt

Prywatna Szkoła Podstawowa ŻOREK
ul. Księcia Leszka 3
44-240 Żory

 

sekretariat       607 641 778

wicedyrektor    666 353 203

dyrektor          693 502 067

 

mail

Współpracujemy z...

  • Miejski Ośrodek Kultury - imprezy kulturalne
  • Akademia Nauki i Rozwoju - robotyka
  • Szkoła językowa Right Now - native speakers
  • Vita Sport - squash
  • Księgarnia Matras - biblioteka szkolna
  • Szlachetna Paczka